moho
Zaļais dzīvesstils pilsētā
APSKATĪT:
moho
kaamos

Šī harmoniskā un zaļā vide palīdz ātrāk atjaunot enerģiju un tā ir iespēja izrauties no pilsētas ritma vienlaikus atrodoties pilsētas tuvumā

mohogarden
“ Iestādīt dārzu nozīmē ticēt rītdienai. ”
Odrija Hepberna

Dzīvo dabas un pilsētas harmonijā

Zaļā vide un koki nodrošina ne tikai lielisku skatu aiz loga, bet arī labāku gaisa kvalitāti, pasargā no pilsētas trokšņiem un ir patvērums putniem, kas modinās jūs ar savām dziesmām.

mohogarden
mohogarden
mohogarden
mohogarden
mohogarden
mohogarden

Varbūt vēlaties iepazīties ar saviem jaunajiem kaimiņiem, piedalīties pagalma grila ballītē, atrast sabiedrotos rīta skrējienam, jaunus draugus saviem bērniem, iestādīt lociņus uz balkona, bet, varbūt, vienkārši ieslīgt dīvānā pie televizora un aizmirst par visu uz pasaules? Jūsu jaunajā mājoklī viss notiks tā kā vēlaties jūs.

mohogarden

Dzīvot Mežaparkā ir viegli. Zaļā vide tik harmoniski savijas ar pilsētas priekšrocībām - ezera un meža tuvums liek par sevi manīt katrā svaiga gaisa ieelpā un šī apkaime ir ideāli piemērota arī velobraucieniem, sportošanai svaigā gaisā vai vienkāršai pastaigai. Dzīvojot MOHO GARDEN svaigu gaisu var baudīt arī rušinoties pa dārzu vai lasot grāmatu, kamēr bērni drošās nodarbēs aizvada laiku spēļu zonās.

mohogarden

  Moho Garden attīstītājs ir ģimenes uzņēmums Kaamos no Igaunijas. Kaamos gan nekustamo īpašumu attīstīšanā, gan būvniecībā allaž vadās pēc Laimīgo māju principa – būvēt energofektīvi, domājot gan par komfortu šodien, gan par atbildību pret nākamajām paaudzēm.

  Apskatīt citus Kaamos projektus Latvijā: kaamos.lv

  Laura Ozola

  Pārdošanas vadītāja

  +371 24113232
  laura.ozola@kaamos.lv
  Oksana Pedele

  Pārdošanas vadītāja

  +371 27744500
  oksana.pedele@kaamos.lv
  moho park
  +371 25663663
  Skanstes iela 50A, Rīga
  VIRTUĀLĀ TŪRE
  Tiešsaiste
  +371 27886226