moho
Zaļais dzīvesstils pilsētā
APSKATĪT:
moho
kaamos
B māja A māja Šobrīd rezervācijām atvērta A māja! Izvēlies stāvu un apskati pieejamos dzīvokļus, spiežot uz tabulas iedaļas.

ĪPAŠUMA IEGĀDES SOĻI

1.

REZERVĀCIJA

Dzīvokļa rezervācija tiek veikta uz 15 dienām. Rezervācijas maksājumi šajā posmā nav paredzēti. Šis laiks ir atvēlēts, lai saņemtu konsultāciju kredītiestādē par finansējuma iespējām, kā arī sagatavotu un saskaņotu pirkuma priekšlīguma vai pirkuma līguma nosacījumus.

2.

PRIEKŠLĪGUMS

Pirkuma priekšlīgums tiek slēgts, ja nekustamais īpašums tiek pirkts dzīvojamās ēkas būvniecības laikā, un saskaņā ar to, ir jāveic drošības naudas iemaksa 10% apmērā no darījuma summas.

3.

PIRKUMA LĪGUMS

Pirkuma līgums tiek parakstīts pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un sadalīšanas dzīvokļu īpašumos. Pēc pirkuma līguma parakstīšanas ir jāveic atlikušais maksājums – 90% no darījuma summas, ja pirms tam tika noslēgts priekšlīgums. Ja īpašums tika izvēlēts pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un priekšlīgums netika noslēgts, tad jāveic pirkuma summas iemaksa pilnā apmērā.

mohogarden

Ja nepieciešams finansējums

Ja dzīvokļa iegādei Jums ir nepieciešams kredītiestādes finansējums, aicinām Jūs vērsties pie mūsu sadarbības banku pārstāvjiem, lai konsultētos un vienotos par individuāliem, jūsu situācijai piemērotiem, nosacījumiem:

  Moho Garden attīstītājs ir ģimenes uzņēmums Kaamos no Igaunijas. Kaamos gan nekustamo īpašumu attīstīšanā, gan būvniecībā allaž vadās pēc Laimīgo māju principa – būvēt energofektīvi, domājot gan par komfortu šodien, gan par atbildību pret nākamajām paaudzēm.

  Apskatīt citus Kaamos projektus Latvijā: kaamos.lv

  Laura Ozola

  Pārdošanas vadītāja

  +371 24113232
  laura.ozola@kaamos.lv
  Oksana Pedele

  Pārdošanas vadītāja

  +371 27886226
  oksana.pedele@kaamos.lv
  moho park
  +371 25663663
  Skanstes iela 50A, Rīga